У небі над Каліфорнією випробували космоліт для суборбітальних польотів

Спеціальний літак, який несе Enterprise, знаходився в повітрі в цілому близько трьох годин.

У небі над пустелею Мохаве (штат Каліфорнія) успішно проведено перше випробування корабля Enterprise, призначеного для здійснення суборбітальних польотів.

Спеціальний літак, який несе Enterprise, знаходився в повітрі в цілому близько трьох годин. Про це повідомила Virgin Galactic - дочірня компанія Virgin Group відомого британського підприємця Річарда Бренсона.

Enterprise з несучим його спецлітаком сконструйовані по подібності прототипів корабля SpaceShipTwo і літака-носія WhiteKnightTwo. Спецлітак схожий на повітряний катамаран: дві кабіни з двигунами з'єднані одним крилом. Посередині кріпиться космоліт SpaceShip.

Після відділення на висоті 35 км космоліт, в яких два місця займуть пілоти і шість - пасажири, повинні самостійно підніматися на висоту 110 км, де туристи зможуть кілька хвилин парити в невагомості і насолоджуватися виглядом Землі.

Enterprise розрахований на самостійне зниження в режимі вільного планування і приземлення в режимі звичайного літака. Вартість подорожі на одну особу - 200 тисяч доларів.

Як інформувала Virgin Galactic, більше 330 осіб виявили бажання стати суборбітальними туристами і відчути стан невагомості. Претенденти заплатили за квитки і внесли аванси на суму 45 млн доларів.

Читайте також:

Сомалійські пірати помилково атакували судно ВМС Нідерландів

Росія почала розробку нового есмінця-стелс

ФСБ: топ-менеджери МіГа продали Алжиру браковані винищувачі

Росія підготувалася до війни зі збройовими "піратами" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: