У ніч на п'ятницю повз Землю пролетить 22-метровий астероїд

Астероїд, що має назву 2010 GA6, пролетить приблизно на відстані 359 000 км від Землі о 2:06 за Києвом.

Нещодавно відкритий астероїд в найближчу п'ятницю пройде точку свого максимального зближення із Землею.

Фахівці говорять, що небезпека фізичного зіткнення астероїда з планетою практично відсутня. За попередніми розрахунками фахівців, астероїд пролетить від Землі приблизно на відстані Місяця.

Астероїд, що отримав назву 2010 GA6, являє собою жорстку кам'яну породу діаметром близько 22 метрів. Вперше він був відкритий астрономами з штату Арізона. Максимальне зближення із Землею 2010 GA6 пройде 9 квітня о 2:06 за Києвом.

"Попередні дані показують, що астероїд пролетить приблизно на відстані 359 000 км від нашої планети, це приблизно 90% відстані від Землі до Місяця. Подібні об'єкти пролітають на такій відстані від Землі приблизно раз на місяць", - повідомив Дон Еманс, спеціаліст Лабораторії реактивного руху NASA в Каліфорнії.

У січні цього року на відстані 130 000 км від Землі пролетів астероїд 2010 AL30, який приблизно відповідає за габаритами й масою сьогоднішньому астероїду. Еманс говорить, що у NASA та інших космічних агентств і наукових організацій по всьому світу є мережа наземних і космічних інструментів спеціально для відстеження таких навколоземних об'єктів.

Читайте також:

Астроном-аматор виявив новий природний супутник Землі

Поруч із Землею виявили потенційно небезпечні астероїди

Підозрілий астероїд вказав на популяцію прихованих небесних тіл

У космосі сталося лобове зіткнення астероїдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: