Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власники сервісу заявили, що ніколи не запрацюють знову.

У Нідерландах знищили онлайн-плеєр Moonwalk, який використовували близько 80% піратських кінотеатрів російськомовного інтернету, зокрема й ті, що працювали в Україні – HDrezka, Baskino, "ГидОнлайн", Kino Go та інші.  Про це повідомляє ThePage із посиланням на Torrent Freak.

Спецоперацію провели міжнародні антипіратські групи BREIN (Нідерландський фонд захисту авторських прав), американські ACE (Альянс креативності та розваг) і MPAA (Американська асоціація кінокомпаній). Вони домоглися відключення серверів, арешту і конфіскації майна, а також розкриття даних щодо юридичних осіб, пов'язаних з Moonwalk.

Онлайн-плеєр припинив працювати 18 жовтня. Тоді ж на всіх піратських кінотеатрах, де був вбудований Moonwalk, припинили відтворюватися всі фільми і серіали, а замість цього з'явилися повідомлення про аварію в датацентрі. 

Бібліотека Moonwalk складалася з 26 тисяч фільмів та 10 тисяч серіалів. Для використання плеєра сайтам потрібно було лише вставити його код. Moonwalk за кожну тисячу переглядів платив кінотеатрам по $0,6, а заробляв переважно на рекламі нелегальних онлайн-казино.

За підрахунками BREIN, лише 50 найпопулярніших піратських сайтів щомісяця забезпечували Moonwalk 395 млн переглядів від 89 млн унікальних відвідувачів. Збиток правовласників від цього оцінюється мінімум в декілька сотень мільйонів доларів.

Moonwalk повідомив, що він "ніколи не запрацює знову", але "пірати" навряд чи здадуться. Вже зараз нелегальні онлайн-кінотеатри ставлять інші плеєри, яких загалом нараховується близько 15. Деякі інші сайти пропонують користувачам завантажити фільми і серіали через торент-трекери, або заливають відео на заборонені в Україні "Однокласники" чи "Видео Mail.ru".

Раніше повідомлялося, за рік Україні закрили понад 30 онлайн-кінотеатрів та відкрили майже 20 кримінальних справ на їхніх власників. Причина - через піратство. Виробники контенту і правоохоронці кажуть, що нелегальний показ фільму чи його перегляд не відрізняється від звичайної крадіжки.

Відео Перегляд як крадіжка: виробники контенту і поліція все активніше протидіють "піратам"

Лише за цей рік в Україні закрили понад 3 десятки онлайн-кінотеатрів та відкритих майже 20 кримінальних справ на їхніх власників. І все це - через піратство. І хоча чимало українців це навіть не вважає злочином, втім виробники контенту і правоохоронці кажуть - нелегальний показ фільму чи його перегляд нічим не відрізняється від звичайної крадіжки.     

Перегляд як крадіжка: виробники контенту і поліція все активніше протидіють "піратам"

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції