У Північній Америці з'явилося нове море

Водний простір між островом Ванкувер та затокою Пьюдж-Саунд назвали морем Селіш на честь індіанського племені.

Море Селіш
Wikipedia
У США з`явилося нове море
Американський штат Вашингтон затвердив за частиною водного простору біля західних берегів Північної Америки назва море Селіш.

Новоявлені море простягається від острова Ванкувер (Канада) на півночі до затоки Пьюджет-Саунд на півдні.

Воно включає протоки Хуан-де-Фука і Джорджія та примикає до Сіетла у США і Ванкувера в Канаді. Названо воно на честь індіанського племені селіш.

Гориста берегова лінія рясніє живописними бухтами і бухточками. У морі та на узбережжі мешкає безліч рідкісних і зникаючих видів, серед яких лосось, косатка, білоголовий орлан і різноманітні молюски.

Управління географічних назв Британської Колумбії висловилося на користь нового моря ще в серпні. Рада з географічних назв США розгляне пропозицію наприкінці листопада. Аналогічна канадська організація визнала право на остаточне рішення за своїми південними сусідами.

Ідея формального створення моря Селіша була запропонована покійним американським морським біологом Бертом Уеббером кілька років тому і отримала широку підтримку у захисників навколишнього середовища і вчених.

Це всього лише спроба привернути увагу до проблеми забруднення цього чудового куточка дикої природи і знайти додаткові кошти на його очищення та охорону.

Читайте також:

Найближчим часом Сонце "вибухне" надлишком енергії

Facebook відсудила у "короля спаму" 711 млн доларів

Вчені штучно виростили сперматозоїди та яйцеклітини

NASA протестувала ракету, яка доставлятиме космонавтів на Марс
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: