Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії не зможуть користуватися шрифтом Times New Roman

У Росії обіцяють створити свій аналог популярного шрифту, але очікують проблем з сумісністю документів.

Розробник російської операційної системи Astra Linux "НВО РусБІТех" через санкції не зміг включити в неї популярні шрифти, в тому числі Times New Roman.

Про це повідомляє КоммерсантЪ.

Зазначається, що права на шрифти належать американській Monotype Imaging, що відмовилася від договору з російською компанією через її співпрацю з Міноборони. 

Повідомляється, що на початку грудня в Мінкомзв'язку РФ відбулася нарада з розробниками вітчизняних ОС, на якому представник АТ "НВО РусБІТех" (ОС Astra Linux) розповів про відмову Monotype Imaging, правовласника популярних шрифтів Arial, Verdana, Tahoma, Times New Roman тощо продати ліцензію на їх використання.

Видання уточнює, що Monotype Imaging відмовилася від договору через санкції проти російських компаній, що працюють в інтересах Міноборони. Приводом для цього стала участь "НВО РусБІТех" в роботі міжнародного авіасалону МАКС.

Аби зберегти можливість документообігу з Windows, росіянам доводиться розробляти свої аналоги шрифтів, але це може спричинити проблеми з сумісністю документів.

Нагадаємо, американський школяр знайшов спосіб економити мільйони доларів на шрифтах документівШколяр провів порівняльне дослідження і виявив, що шрифт Times New Roman, який використовується для друку офіційних документів, вимагає більше чорнил, ніж цілий ряд інших шрифтів, найекономічнішим з яких виявився Garamond. На результат досліджень вже звернула увагу державна друкарня США, яка подякувала молодому досліднику, але все ж ухилилася від відповіді на питання, чи буде здійснено перехід на новий шрифт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції