У Росії випустять приставку, яку можна підключити до інтернету без комп'ютера

Приставка підключатиметься до інтернету за допомогою телефонного проводу і управлятиметься за допомогою бездротової клавіатури і пульта дистанційного керування.

У Росії збираються випустити на ринок новий "коробковий" продукт, який дозволить виходити в інтернет без використання комп'ютера - з екрана телевізора. Прототип такої приставки вже розроблено і запущено в тестову експлуатацію.

Приставка представляє собою коробочку, яка підключається до інтернету за телефонним проводу (за технологією ADSL) або по Ethernet-кабелю і управляється за допомогою бездротової клавіатури і пульта дистанційного керування.

Розроблене програмне рішення дозволить відкривати сторінки браузера на екрані телевізора і управляти курсором за допомогою комп'ютерної миші або пульта від телевізора. Також до приставки додається клавіатура. Тестування нового продукту почнеться вже цього року. Ціна становитиме від 50 до 80 доларів.

Щоправда, у порівнянні з повноцінним комп'ютером, приставка буде з урізаною функціональністю.

На комп'ютері можна грати в ігри або, наприклад, вести домашню бухгалтерію, а веб-серфінг, закладений в можливості приставки, сам по собі, без інших додатків, потрібний далеко не завжди.

ІТ-компанії вважають, що нова послуга буде розрахована саме на не підключених ще до інтернету абонентів платного ТБ.

Читайте також:

В Україні Інтернетом користуються 32% людей

Google назвав найпопулярніші Інтернет-сайти

Sony створила дисплей, що згортається в трубочку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: