У розумниці Siri з'явилася більш доступна конкурентка Evi

Дата публікації
Перегляди
4311
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У розумниці Siri з'явилася більш доступна конкурентка Evi

Evi поки знає тільки англійську мову

У Evi не такий приємний голос, але його можна відключити і читати тільки текстову інформацію, чого не допускає Siri.

Британська компанія TrueKnowledge запустила Evi - альтернативу знаменитої "голосової помічниці" з штучним інтелектом Siri в iPhone 4S. Одночасно випущені програми для iOS за 0,99 долара, і для Android - безкоштовна.

Evi, як наголошується в описі програми, багато в чому повторює попередницю: вона на відміну від пошукової системи не просто видає посилання, але й здатна відповідати користувачам на конкретні питання, сформульовані на природній мові.

Запит можна вводити як голосом, так і у вигляді тексту. Крім того, в програмі є інтегрований веб-браузер, що позбавить від необхідності виходити з додатка для перегляду потрібного посилання.

Evi видає довідкову інформацію (торгівля, ресторани, банки, розваги і т.д.) тільки користувачам з США і Великобританії і поки знає тільки англійську мову (Siri вже навчили іспанської, а до кінця року Apple обіцяє підтримку та інших мов, включаючи китайську і російську).

Водночас, творці Evi особливо підкреслюють її здатність до самонавчання в ході спілкування з користувачем.

Наразі, щоправда, послугами нової помічниці намагаються скористатися занадто багато людей, сервери TrueKnowledge перевантажені, тому повноцінно протестувати додаток поки не виходить. Evi чемно вибачається і просить заходити ще.

Цікаво, що пошукові запити, що виходять за область власних знань, Evi не надсилає браузеру, як це робить Siri, а намагається виокремити найбільш близькі до ідеалу відповіді і показати їх у своїй оболонці.

Як вже встигли відзначити перші користувачі, у Evi не такий приємний голос, як у Siri, але його можна відключити і читати тільки текстову інформацію, чого немає в iPhone 4S. Так, якщо помічниця не сприймає вашу англійську вимову, ви можете просто ввести потрібне вам питання в друкованому вигляді.

Поки Evi повноцінно не інтегрована з телефоном, і це обмежує її можливості. Наприклад, призначити зустріч, відповісти на sms або встановити будильник, як в Siri, поки не вийде.

Зате у Evi використана зрозуміла користувачам система навчання - якщо відповідь була інформативною, то ви можете натиснути на кнопку "подобається" з піднятим вгору великим пальцем. В іншому випадку можна показати помічниці "палець вниз" - і фахівці компанії будуть навчати Evi в ручному режимі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4311
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація