У Штатах створили захисну маску, яка визначає, чи хвора людина COVID-19

Дата публікації
Перегляди
759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Штатах створили захисну маску, яка визначає, чи хвора людина COVID-19

Фото: SciTechDaily

Науковці впевнені, що давачі дозволять захистити людей від різних патогенів та токсичних хімікатів

Науковці Гарвардського університету та Массачусетського технологічного інституту розробили захисну маску, що дозволяє діагностувати у людини коронавірус за 90 хвилин.

Як повідомляє видання SciTechDaily, прототип оснащений мініатюрними давачами, які можна налаштувати на виявлення різних бактерій і використовувати не тільки для тесту на коронавірус.

Давачі виявляють частки COVID-19 у диханні людини. Результати тесту можна побачити тільки на внутрішній стороні маски, що забезпечує пацієнту конфіденційність. Цей аналіз так само чутливий, як тести ПЦР, і так само оперативний, як тести на антигени, що використовуються для швидкого виявлення COVID-19.

Вчені акцентують, що давачі можна помістити як в маску, так і в халат або інші предмети одягу, що дозволить захистити людей від різних патогенів та токсичних хімікатів:

"Ми припускаємо, що біосенсори нового покоління будуть особливо корисні для служб швидкого реагування, медичного персоналу і військових", - заявив старший автор дослідження Джеймс Коллінз.

Фото: SciTechDaily

Нагадаємо, вчені з'ясували, які вакцини можуть роками захищати від коронавірусу. Це буде актуально тільки, якщо не з'являться нові значні мутації.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація