У Швеції розробили подушку безпеки для велосипедистів

Airbag для велосипедистів розміщується на шиї: він стильно виглядає і захищає під час аварії краще звичайного шолома.

У Швеції винайшли подушку безпеки для велосипедистів та мотоциклістів. Пристрій стильно виглядає, практично не помітний і захищає краще звичайного шолома.

Дизайнери Анна Хауптманн і Тереза Олстін вирішили, що попередні спроби розміщувати airbag на кермі не вирішували основного завдання. Дійсно, у більшості ДТП за участю велосипедистів водії просто вилітали з сідла і далеко не завжди через кермо. Таким чином, закріплена на велосипеді подушка безпеки виявлялася непотрібною.

Хауптманн і Олстін пішли іншим шляхом. Вони зрозуміли, що засіб захисту велосипедиста доречніше розміщувати на ньому самому. І щоб було стильно і функціонально.

В результаті було вирішено помістити подушку безпеки на шиї. У складеному вигляді вона виглядає як звичайний комір. Під час удару або різкого поштовху цей комір перетворюється на шолом, що закриває голову водія з усіх боків.

Щоб повністю втілити у життя розробку, у дизайнерів пішло шість років. І після серії успішних випробувань вони представили своє дітище на виставці технічних досягнень Скандинавії.

Поки що не відомо, якою буде вартість коміра безпеки і коли буде налагоджено випуск цих пристроїв. Але без сумніву в Європі вони користуватимуться великим попитом.

Читайте також:

Створено авто зі штучним інтелектом: на водіння можна не відволікатись

Intermot 2010: усі байкерські новинки зібрали в Кельні

General Motors пересадить автомобілістів на самокат зі штучним розумом

Японці створили подушку безпеки для пішоходів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: