У спільноті Наглядової ради ЖЖ з'явився еротичний спам

Наглядова рада ЖЖ, начебто, відправила всім користувачам пропозицію завантажити архів еротичних стереофотографій. Принаймні, користувачі отримали такого листа.

У російському співтоваристві Наглядової ради LiveJournal 11 травня з'явився запис, відправлений ботом memoonal1, який пропонує завантажити архів еротичних стереофотографій.

До цього часу в співтоваристві публікувалися виключно звіти про засідання ради. Усього їх було три. Останній звіт з'явився 5 липня 2009 року. Передбачається, що зустрічі Наглядової ради проходять щорічно.

До моменту написання замітки зв'язатися з адміністрацією LiveJournal і дізнатися поточний статус спільноти і найближчі плани, пов'язані з Наглядовою радою, не вдалося.

Наглядова рада ЖЖ з'явилася в кінці лютого 2008 року. До неї увійшли найбільш впливові лідери техіндустрії, у тому числі творець LiveJournal Бред Фіцпатрік, блогер Дана Бойд, інвестор і член ради директорів "Яндекса" Естер Дайсон і засновник Центру вивчення Інтернету для школярів Лоуренс Лессіг. Крім того, у складі ради зарезервовано два місця для блогерів. Останніх вибирають загальним голосуванням.

Головне завдання ради - вироблення рекомендацій адміністрації ЖЖ, а також контроль можливих конфліктів і курування благодійних акцій.

Читайте також:

Facebook буде визначати місцезнаходження користувача

В Інтернеті відкрилася соціальна мережа для нелюдів

Facebook стимулює поширення сифілісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: