У США попереджають про небезпеку хот-догів

У штаті Індііана (США) з'явилися білборди, в яких американців попереджають про небезпеку вживання хот-догів.

Американців почали попереджати про небезпеку вживання хот-догів. На рекламному щиті в місті Індіанаполіс, штат Індіана з'явився плакат відповідного змісту.

Плакат був розміщений некомерційною організацією "Комісія лікарів за відповідальну медицину" (Physicians Committee for Responsible Medicine). Таким чином організація вирішила привернути увагу американців до проблеми злоякісних пухлин товстої і прямої кишки, однією з причин розвитку яких є вживання переробленого м'яса.

На плакаті зображена сигаретна пачка з черепом і кістками, з якої стирчать смажені сосиски. Зображення супроводжується написом "Увага: хот-доги можуть підірвати ваше здоров'я" (англ. Warning: Hot dogs can wreck your health). Крім того, попередження містить адресу веб-сторінки, присвяченої боротьбі з раком.

За даними Американського товариства раку (American Cancer Society), злоякісні новоутворення товстої і прямої кишок є третім найбільш поширеним видом раку в США. Щорічно цей вид пухлин виявляють у 143 тисяч американців, 53 тисячі людей вмирають від таких новоутворень.

Нагадаємо, у США часто проводять змагання на швидкість поїдання хот-догів. Так, мешканець Каліфорнії Джой Честнат на прізвисько "Щелепи", відомий як кращий у світі їдець хот-догів, не знайшов собі рівних на чемпіонаті світу зі швидкісного поїдання хот-догів, приуроченого до святкування Дня незалежності США. За десять відведених регламентом хвилин він з'їв 62 булочки з сосискою, на дев'ять хот-догів випередивши свого найближчого переслідувача.

Читайте також:

За крадіжку хот-дога американця посадили на 1,5 роки

Американець виграв конкурс, з'ївши 54 хот-дога за 10 хвилин

У Німеччині з'явилася сосискова академія

Вчені з'ясували, що жирна їжа діє як наркотик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: