У США представили технологію передачі результатів УЗД на iPhone

Майбутній батько тепер зможе отримати результати УЗД-дослідження на телефон, що підтримує стандарт 3G.

На виставці електронної продукції Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі була представлена нова технологія, що дозволяє передавати відеозаписи з УЗД-апарату на телефони, що підтримують стандарт 3G.

Головний медичний фахівець Західного інституту бездротових технологій в охороні здоров'я Ерік Топол, відомий пропагандист використання мобільного зв'язку при наданні медичної допомоги, продемонстрував роботу винаходу, приймаючи на свій телефон результати ультразвукового дослідження, проведеного у Швеції.

Нова технологія призначена в першу чергу для передачі відеозаписів УЗД лікарям-консультантам, а також друзям і родичам (наприклад, якщо майбутній батько захоче подивитися на УЗД плоду). На думку Топола, її застосування може стати ще ширшим, наприклад, для вставки медичних відео в особисті профілі в соціальних мережах.

Крім передачі УЗД-зображень, Топол продемонстрував додаток для iPhone, що дозволяє лікареві оцінити основні показники життєвих функцій пацієнта на відстані. Так, відвідувачам виставки показали пульс та температуру тіла пацієнта, що перебуває в Техасі.

За словами Топола, наразі розроблені програми для мобільних телефонів, що дозволяють виявити найбільш ранні ознаки десяти захворювань, які є основними причинами госпіталізацій у США, у тому числі цукрового діабету, раку грудей і хвороби Альцгеймера.

Учений також наголосив, що повсюдне впровадження мобільних технологій в охорону здоров'я дозволить заощадити сотні мільйонів доларів.

Читайте також:

Майбутні батьки виявили обличчя Майкла Джексона на знімку УЗД

В Україні випробують вітчизняний препарат проти раку

Вчені виявили генні мутації, які ведуть до раку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: