У США розробили перші в світі окуляри з електронним фокусуванням

В Америці створили окуляри з електронним фокусуванням. У дужках захований акселерометр, який визначає нахил голови власника.

Американська компанія PixelOptics показала перші зразки окуляр з електронним фокусуванням. Компанія також розробила для emPower! 36 різних стилів оправи. Новинка стане доступна покупцям протягом цього року. Ціна приладу становитиме від 1000 до 1200 доларів.

В основі цього пристрою, названого emPower! лежать композитні лінзи, що складаються з двох шарів скла з набором рідких кристалів між ними.

Поворот кристалів служить не для затемнення окулярів, а для зміни довжини оптичної відстані через скло.

Технологія електронного фокусування, розроблена і випробувана в університеті Арізони кілька років тому, пізніше була куплена і розвинена PixelOptics, а тепер доведена до серійного виробництва.

Електроніка, що управляє зміною фокусу, змонтована в дужках окуляр. Торкаючись їх рукою, користувач може довільно змінювати налаштування лінз. Але, крім того, окуляри працюють і в автоматичному режимі.

У дужках захований акселерометр, який визначає нахил голови власника. Передбачається, що якщо він тримає її прямо, то дивиться вдалину, а якщо нахиляє вниз, то читає або роздивляється якісь ближні предмети.

Читайте також:

Японці винайшли окуляри-перекладач

Японці розробили 3D дисплеї, для яких не потрібні спеціальні окуляри

3D-окуляри для "доповненої реальності" з'являться в липні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: