У США розробили тривимірний екран без окулярів

Американці створили дисплей із тривимірним зображенням, для перегляду якого не потрібні спеціальні окуляри.

Американська компанія 3DFusion розробила дисплей, для перегляду тривимірного зображення якого не потрібні спеціальні окуляри, повідомляє Electronista. Тривимірний дисплей 3DFusion називається 3DFMax. Він буде представлений на виставці Digital Signage Exposition 2009, яка відкриється 24 лютого в Лас-Вегасі.

3DFMax створений на базі технологій Phillips WOWvx 3D і 2D Plus Depth. Інші технічні характеристики екрану не повідомляються. Також відомо, що 3DFMax не призначений для домашніх користувачів. Він відіграватиме роль рекламного щита і використовуватиметься як всередині, так і ззовні будівель. Дата початку продажу екрану і його ціна не повідомляються.

Нагадаємо, що минулого року компанія Philips випустила прототип тривимірного телевізора, який можна дивитися без спеціальних окулярів. Діагональ його екрану - 56 дюймів, розширення - 3840х2160 пікселів.

Крім того, в серпні 2008 року був представлений тривимірний екран компанії Seiko Epson для мобільних пристроїв. Він дозволяє проглядати об'ємні зображення без спеціальних окулярів.

Як правило, тривимірні екрани формують окремі картинки для кожного ока. Спеціальні окуляри суміщають їх і роблять зображення об'ємним. 3D-телевізор, що працює за такою технологією, почав продаватися в Японії в середині 2008 року.

Читайте також:

Panasonic знайшов вихід з кризи: кожен працівник купить техніку на 1,5 тис. дол.

Через кризу українські чоловіки стали дивитися серіали

В Європі заборонять плазмові телевізори
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: