Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США розробники створили крихітний пристрій, що виявляє ранні симптоми Covid-19

У США розробники створили крихітний пристрій, що виявляє ранні симптоми Covid-19

Датчики вимірюють основні показники для діагностування.

Пристрій розміром з поштову марку, який прикріплюється біля горла, може виявити симптоми COVID-19 на ранній стадії.

Про це пише Science Times.

За даними дослідників з Північно-Західного університету, пристрій розміром з поштову марку може вловлювати ранні симптоми коронавірусної хвороби.

"Останні дослідження, опубліковані в журналі Американської медичної асоціації, показують, що найбільш ранніми ознаками інфекції COVID-19 є підвищення температури, кашель і утруднене дихання", - сказав Джон Роджерс з Північно-Західного університету, який очолює групу розробників технологій для програмного виправлення.

Тому команда розробників створила м'який гнучкий пристрій, який чіпляють біля основи горла. Він має датчики, які можуть вимірювати частоту серцевих скорочень, кашель та інші чинники, пов'язані з COVID-19.

Якщо пристрій виявить будь-які симптоми, то повідомить про це персонал. Дані будуть відправлені на приватний сервер зі збереженням конфіденційності і використані для створення графічних зведень для медичних працівників.

Людям не потрібно відвідувати лікарню для попереднього скринінгу COVID-19. Вони можуть робити це вдома за допомогою м'якого пристрою-пластиру.

Понад 24 пацієнтів з COVID-19 в даний час використовують патч. Дослідники розробляють численні м'які пристрої у Чикаго, штат Іллінойс, і планують розширення, щоб задовольнити потреби спалаху.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що більше 35 тис. працівників охорони здоров'я були інфіковані. Більшість професійних ризиків, пов'язаних з передачею, включають "неоптимальне дотримання заходів з профілактики та контролю інфекцій" і "тривалий вплив в областях в медичних установах, де доглядали за великою кількістю пацієнтів з COVID-19".

На думку дослідників, софт-патч може надати можливість ввести відповідні запобіжні заходи і якомога швидше провести тестування.

"Раннє виявлення завжди краще, і наші пристрої надають важливі і унікальні можливості в цьому контексті", - підкреслили розробники.

Нагадаємо, Apple і Google хочуть разом випустити API, за допомогою якого фіксуватимуться контакти людей із зараженням COVID-19.

Залиште свій коментар

Вибір редакції