У США створили застосунок, який дозволяє керувати життям інших людей

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1284
У США створили застосунок, який дозволяє керувати життям інших людей

pixabay.com

Аудиторія платить по 5 доларів за можливість проголосувати.

У Лос-Анджелесі розробили застосунок NewNew, який дає можливість користувачам заробляти на тому, що інші ухвалюють за них рішення у повсякденних і робочих питаннях. 

Як повідомляє ВВС, користувач може поцікавитися в аудиторії, наприклад, яку їжу замовити на вечерю або як назвати персонажа книжки, а потім втілює в життя той варіант, який набрав найбільшу кількість голосів.

Користувач ставить своїм підписникам запитання і дає на вибір два варіанти відповіді - аудиторія платить по 5 доларів за можливість проголосувати. За додаткову плату люди мають можливість запропонувати свій варіант. Щоб отримати гроші, автору опитування необхідно виконати те, за що проголосувала більша частина аудиторії.

Користувач також може відмовитися від виконання, і тоді всі учасники голосування отримують назад сплачені кошти.

Застосунок орієнтований на представників творчих професій: письменників, художників, музикантів, блогерів. Мета NewNew - допомогти інфлюенсеру тісніше взаємодіяти з аудиторією і також на цьому заробити. Зараз NewNew функціонує у форматі бета-версії і в ньому зареєстровано менше 100 інфлюенсерів.

Нагадаємо, в Іспанії чоловік розблокував смартфон за допомогою відрізаного пальця. Такі трюки часто можна зустріти у фільмах, але в реальному житті це не повинно було спрацювати. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація