У США відкрилася система цілком ненадійних платежів

Kwedit створений спеціально для американців, які не мають кредитної картки, в першу чергу для дітей і підлітків.

Американська корпорація Kwedit запустила однойменну систему повністю ненадійних платежів, пише TechCrunch. У Kwedit користувач не платить безпосередньо магазину, а обіцяє заплатити протягом найближчого тижня або двох.

Kwedit створений спеціально для американців, які не мають кредитної картки, в першу чергу для дітей і підлітків. Обіцяні суми можна виплатити на касі в мережі магазинів 7-11, або послати готівку поштою в спеціальному конверті.

Крім того, користувач Kwedit може за допомогою системи попросити заплатити за нього родичів або друзів. Цей метод платежів передбачений для батьків, які зможуть відстежувати витрати дитини за переслані на їх ім'я платежах.

Kwedit захищений від шахрайства, хоч і не намагається стягнути несплачені суми. Якщо користувач не виконав обіцянки, його "кведітний" рейтинг знижується, а магазин отримує повідомлення про відмову від платежів. У майбутньому цей магазин, як і інші, зможе заблокувати платежі користувача через Kwedit.

Передбачається, що Kwedit в першу чергу стане в нагоді при зборі мікроплатежів в онлайнових іграх і оплаті віртуальних товарів у соціальних мережах. Обіцянки не вимагатимуть доступу до фінансових даних і потенційно здатні активізувати віртуальну торгівлю.

Читайте також:

Валютні кредитки оголошені "поза законом"

Власники платіжних карт VISA "Родовід Банку" отримали доступ до своїх грошей

Студентів переведуть на єдину картку

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: