У США виявився дуже повільний Інтернет

США пасуть задніх серед розвинених країн за швидкістю Інтернету.

США зайняли 28 місце в рейтингу країн з найшвидшим доступом в Мережу, говориться в звіті організації Speed Maters.

Середній користувач інтернету в США викачує файли на швидкості 5,1 мегабіта в секунду. 51 відсоток американців підключено на швидкості від 768 кілобіт до 6 мегабіт в секунду.

Для порівняння, в Південній Кореї середня швидкість доступу в Інтернет складає 20,4 мегабіта в секунду. Той же показник в Японії - 15,8, в Швеції - 12,8, а в Нідерландах - 11 мегабіт в секунду. Якщо темпи зростання швидкості доступу в США не зміняться, країна наздожене Південну Корею лише через 15 років. Місце Росії в звіті не вказане.

Автори звіту вказують на те, що в Сполучених Штатах, на відміну від більшості інших країн - учасниць дослідження, до сих пір немає державної програми з розвитку широкосмугового доступу. Крім того, в мільйонів американців немає швидкого каналу зв'язку. У аграрних областях країни менше половини домогосподарств використовує послугу широкосмугового доступу. Лише біля третини американців з прибутком менше 20 тисяч доларів можуть дозволити собі підключення на високих швидкостях.

В даний час законодавці США мають намір виділити на розвиток широкосмугового доступу 7,2 мільярда доларів. У Speed Matters дають дев'ять рекомендацій по досягненню заявлених цілей. Зокрема, вони радять активно підключати до Мережі дітей, поставити загальнонаціональне завдання по створенню поліпшенню інфраструктури і зібрати точні дані про використання Інтернету американцями.

Нагадаємо, у США запрацювала перша в країні клініка для лікування Інтернет-залежності.

Реабілітаційний центр Heavensfield Retreat Center розташований в двадцяти хвилинах їзди від штаб-квартири корпорації Microsoft, що в Редмонді (штат Вашингтон).

Читайте також:

У США з'явилася перша клініка для лікування Інтернет-залежності

В Україні з 2010 року хочуть ввести податок на Інтернет

Інтернет навчить людей висипатися

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: