У США з'явилися ліхтарі, які працюють на собачих екскрементах

На майданчику для вигулу собак в одному з парків США з'явилися ліхтарі, що працюють на метані, який утворюється при переробці собачих екскрементів.

Винахідник Метью Мацотта з американського міста Кембридж втілив в життя пілотний проект механізму, який отримує користь з собачих екскрементів. Проект отримав назву The Park Spark.

За задумом Мацотти, відходи собачої життєдіяльності можна використовувати для освітлення парку, де в основному собак і вигулюють.

Пристосування для цього є установкою з двох резервуарів, приблизно по 100 літрів кожен. В одному з них-звичайна вода, в іншій поміщаються екскременти. Люди, вигулюють в парку своїх вихованців, збирають їх фекалії в пакет з органічного матеріалу і поміщають його в спеціальний резервуар (метантанк). Після цього вони кілька разів повертають важіль, дозволяючи відходам змішатися з анаеробними бактеріями. У результаті реакції бродіння утворюється метан, який забезпечує енергією лампу ліхтаря.

За допомогою собачих екскрементів планується підживлювати не тільки ліхтар, але й інші паркові об'єкти - наприклад, стійки з попкорном і холодильники з напоями.

Читайте також:

П'яним москвичам заборонять вигулювати собак

Американські фізики розробили електропровідну тканину

Генетики вивели бактерії, які переробляють відходи на біопаливо

Археологи знайшли скам'янілі екскременти перших американців

ВідеоУ США з'явилися ліхтарі, які працюють на собачих екскрементах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: