У Tesla призначили нового голову ради директорів замість Маска

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше вона була фінансовим директором телекомунікаційної компанії Австралії Telstra.

Рада директорів компанії Tesla обрала нового голову замість винахідника та засновника Ілона Маска.

Відтепер раду директорів очолюватиме колишня фінансовий директор найбільшої телекомунікаційної компанії Австралії Telstra Робін Денхолм, йдеться у заяві прес-служби Tesla.

"Я вірю в цю компанію, я вірю в її місію, і я з нетерпінням чекаю, щоб допомогти Ілону і команді Tesla досягти стабільної прибутковості та забезпечити довгострокову акціонерну вартість", - заявила вона.

голова ради директорів Tesla Робін Денхолм
Tesla Motors

Зазначається, що поки триватиме період переходу для Денхолм з австралійської компанії до Tesla, її всіляко підтримуватиме Ілон Маск. Крім цього, вона від 2014 року працювала незалежним членом у раді директорів компанії. У прес-службі підкреслюють, що на нову посаду Денхолм заступає негайно.

"Робін має великий досвід роботи в технологічній і автомобільній промисловості, і вона протягом чотирьох років зробила значний внесок як член правління Tesla, допомагаючи нам стати прибутковою компанією. Я з нетерпінням очікую ще більш тісної співпраці з Робін, оскільки ми продовжуємо пришвидшувати появу стабільної енергетики", - зазначив сам Ілон Маск.

Нагадаємо, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) і засновник Tesla Ілон Маск уклали угоду у справі про звинувачення бізнесмена у шахрайстві згідно з якої, він повинен піти з посади голови ради директорів та заплатити 20 млн доларів штрафу.

ВідеоІлона Маска на три роки відсторонили від посади у Раді директорів Tesla

Гендиректора компанії Tesla Ілона Маска відсторонили від посади на три роки, упродовж цього періоду він не зможе бути головою ради директорів у заснований ним же компанії. До того ж, Маску доведеться сплатити штраф у 20 мільйонів доларів. І все - через його мікроблог.

Ілона Маска на три роки відсторонили від посади у Раді директорів Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції