Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тinder з'явиться "тривожна кнопка" для повідомлення небезпеки під час побачення

Для американських користувачів функція стане доступною у січні.

У додатку для знайомств Tinder з'явиться "тривожна кнопка", повідомляє CNN.

Завдяки цій функції користувачі зможуть повідомляти в поліцію про небезпечну ситуацію під час побачення. Крім того, у додаток додадуть можливість попереджати друзів про місце проведення зустрічі.

Поява навігації пов'язана з тим, що компанія Match Group, якій належить Tinder, купила частку в додатку Noonlight. Він відстежує місцезнаходження користувачів і передає інформацію в разі небезпеки.

Щоб користуватися цими інструментами, потрібно активізувати функцію відстеження у програмі. Зазначається, що користувачі матимуть можливість відключити визначення місцезнаходження в налаштуваннях програми.

Якщо користувач відчуває небезпеку, то йому необхідно відкрити додаток Noonlight і натиснути кнопку, контактує з диспетчерами Noonlight. Спочатку диспетчер надішле текст, щоб не довелося голосно розмовляти про допомогу. Якщо  відповіді не буде, то Noonlight надішле код та зателефонує. Якщо ж і відповіді немає, то диспетчер відправить служби екстреної допомоги на зазначене місце. 

"Тривожна кнопка" вже у січні буже доступна для американських користувачів Tinder. В інших країнах світу вона з'явиться трохи пізніше. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції