У В'єтнамі знайшли літаючих жаб "вампірів"

На півдні В'єтнаму живуть жаби з чорними іклами, які вміють літати. Призначення іклів наука поки пояснити не може.

Австралійський учений Джоді Роулі відкрив у південному В'єтнамі незвичайний вид жаб, які вміють літати за допомогою перетинок між пальцями.

Земноводні отримали прізвисько "вампіри" через наявність маленьких чорних іклів. За словами Роулі, досі жаби з іклами ученим ще не зустрічалися.

"Буде потрібно чимало часу, щоб зрозуміти, для чого їм ці ікла. Мабуть, вони їдять щось специфічне чи виконують якусь особливу операцію під час споживання їжі", - зауважив дослідник.

Ікру "вампіри" відкладають у крихітних "водоймищах", розташованих в отворах стовбурів дерев. Між деревами "вампіри" переміщаються подібно до білок-летяг, використовуючи свої перетинчасті пальці.

Нагадаємо, раніше учасники двох наукових експедицій знайшли у важкодоступних районах Папуа – Нової Гвінеї 200 досі невідомих науці видів тварин і рослин. Серед нових видів біологи особливо виділили жабу з довгим хоботом (завбільшки з ніготь), а також яскраво-зеленого коника з рожевими очима. А миша з білим кінчиком хвоста, спіймана на висоті 1590 метрів над рівнем моря, стала першим представником нового роду.

Читайте також:

У лісах Африки знайшли міні-слона розміром з кішку

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

У Камбоджі знайшли популяцію рідкісних сіамських крокодилів

У "загубленому світі" Папуа - Нової Гвінеї відкрили 200 нових видів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: