Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії учені знайшли вагітного іхтіозавра, якому 180 млн років

Повідомляється, що ще є 8 різних видів іхтіозаврів, у яких містились ембріони.

У північному Йоркширі учені виявили скам`янілість іхтіозавра, якій уже 180 млн років. Зазначається, що рептилію знайшли разом із ненародженими ембріонами, які містились у її животі. Про це повідомляє The Metro.

Науковці також виявили залишки 6-8 малих ембріонів, які були обтягнуті скам'янілими ребрами морської рептилії.

Експерт Манчерстерського університету вивчав залишки іхтіозавра, знайденого поблизу Уітбі 2010 року. "Ми розглянули можливість того, що крихітні рештки можуть бути вмістом шлунка, хоча здавалось малоймовірним, що іхтіозавр за один раз проковтне від 6 до 8 ембріонів чи новонароджених іхтіозаврів", – зазначив член команди Майк Бойд.

ВідеоУ Шотландії знайшли сліди одного із найбільших у світі динозаврів

В лагуні на острові Скай науковці виявили відбитки найбільшої тварини, яка коли-небудь ходила землею. Вони належать зауроподам - ящурам, які важили 10 тон та були заввишки 15 метрів. Залишили сліди довжиною у 70 сантиметрів вони 170 мільйонів років тому.

У Шотландії знайшли сліди одного із найбільших у світі динозаврів

Дослідник також сказав, що ембріони не мають жодного стосунку до звичного вмісту шлунка для рептилій тієї пори. "Більше того, ембріони не пов'язані з будь-яким вмістом шлунка, який зазвичай спостерігається в іхтіозаврах раннього юрського періоду", – додав він.

Зазначається, що дельфіноподібні іхтіозаври були м'ясоїдними рептиліями, які домінували в юрських морях і народжували потомство, а не відкладали яйця.

Ці істоти зустрічались в морях навколо Великої Британії, і багато їхніх скам'янілостей перебувають в британських юрських породах. Зразки Уїтбі складаються з невеликого валуна, вирізаного навпіл, який оголює декілька великих ребер, декілька хребців та крихітних кісток дорослої рептилії. Дослідники дійшли висновку, що там перебували 6 чи 8 ембріонів.

Іхтіозавр є головною визначною пам'яткою на великій виставці юрського світу Йоркшира, що відкрилася у музеї минулого місяця. Повідомляється, що було знайдено 8 різних видів іхтіозаврів, у яких містились ембріони, зокрема приблизно 100 видів з Німеччини. Зазначається, що кількість ембріонів, які містились у вагітних рептилій, була від 1 до 11.

ВідеоМій путівник. Опольське воєводство - батьківщина динозаврів та найгарніші палаци Польщі

Сара Кінг, куратор природознавчого музею Йоркшира, зазначила: "Це неймовірна знахідка. Ця експозиція включає новітні цифрові технології для виявлення ембріонів і пояснення значущості відкриття. Це також дозволяє нам показати м`якший та турботливіший бік морських драконів, які були головними морськими хижаками свого часу ".

Нагадаємо, що сліди одного із найбільших у світі динозаврів знайшли у Шотландії. В лагуні на острові Скай науковці виявили відбитки найбільшої тварини, яка коли-небудь ходила землею. Вони належать зауроподам - ящурам, які важили 10 тонн та були заввишки 15 метрів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції