У Великобританії дозволили відключати "піратів" від Мережі

Застосувати санкції до будь-якого юзера, викритого в піратстві, негайно не вийде - спочатку користувач отримуватиме попередження.

Лобістам кінокомпаній і рекорд-лейблів у Великобританії вдалося продавити закон, по якому інтернет-піратів відключатимуть від Інтернету без рішення суду, повідомляє The New York Times.

Правда, застосувати санкції до будь-якого юзера, викритого в піратстві, негайно не вийде - спочатку користувач отримуватиме попередження. Тимчасове позбавлення доступу в мережу загрожує тільки злісним піратам.

На даний момент такий закон в Європі прийняла лише Франція, хоча там він зіткнувся з критикою з боку Конституційного суду. Закон, що дозволяє відключати Інтернет після трьох попереджень, обговорювався там протягом декількох місяців. Згідно з ним злісних порушників чужих авторських прав в Інтернеті можна буде позбавити доступу до мережі на строк до одного року.

Новий закон про Інтернет був прийнятий за тиждень до розпуску парламенту. Вибори пройдуть у Великобританії 6 травня, і опоненти закону вже пообіцяли зробити його однією з тем передвиборної кампанії.

В останні кілька років по всій Європі великі компанії, зайняті в звукозапису та медійній індустрії, продовжують наступати на файлообмінні інтернет-ресурси, які дозволяють користувачам знаходити і завантажувати фільми і музику - часто в порушення авторських прав.

Однак, на думку експертів, захисникам авторського права навряд чи вдасться "загнати піратів в кут". Для цього компаніям - виробникам медіаконтенту доведеться пропонувати свої продукти за цінами, які навряд чи зможуть виправдати витрати на його виробництво.

Читайте також:

В Європі інтернет-піратів будуть відключати від мережі без рішення суду

The Pirate Bay назавжди закрив торрент-трекер

МВС і ФСБ зможуть насильно відключати росіян від інтернету

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: