Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великобританії iPhone влаштував пожежу та вбив 53-річного чоловіка

Смартфон перегрівся, поки стояв на зарядці. 

Прикутий до ліжка 53-річний мешканець англійського міста Редінг Марек Крюгер трагічно загинув внаслідок пожежі, яку спровокував iPhone, що перегрівся.

Як повідомляє The Independent, Крюгер був частково знерухомлений через пухлину мозку і не вставав з ліжка протягом двох років. iPhone, через який почалася пожежа, він залишив на зарядці на ніч. В результаті чоловік отримав опіки 64 відсотків поверхні тіла і помер від отруєння димом.

Варто зазначити, що інцидент стався ще в серпні минулого року, проте розслідування завершилося лише зараз. Експертиза показала, що гаджет загорівся через перегрів батареї.

Дружина британця повідомила, що він не розлучався зі своїм iPhone протягом останніх двох років, використовуючи його як основний засіб комунікації.

"Він завжди тримав свій смартфон під рукою, в своєму ліжку, щоб можна було покликати когось на допомогу, якщо йому стане погано. Він почувався небезпечно без телефону", - розповіла Ірина Крюгер.

Вона також зазначила, що були дотримані всі правила безпеки використання iPhone, що підтвердила й експертиза. Однак досі невідомо, що стало причиною загоряння смартфона. Компанія Apple поки утримується від коментарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції