У Великобританії людина заразилася комп'ютерним вірусом

Британський дослідник імплантував собі під шкіру мікрочіп, заражений вірусом, щоб довести небезпеку шкідливих програм для електронних імплантатів.

Дослідник британського Університету Редінга, Марк Гассон, імплантував собі в руку мікрочіп, заражений комп'ютерним вірусом.

Таким чином вчений має намір довести небезпеку шкідливих програм для електронних імплантатів. Співробітник університету називає себе першою у світі людиною - носієм комп'ютерного вірусу.

Гассон має намір продемонструвати, що з мікрочіпа вірус може поширитись на всі пристрої, з якими схема вступає в контакт. Наприклад, якщо чіп використовується в якості електронної пперепустки, вірус може вразити систему управління замком та інші мікрочіпи, які підносять до дверей.

Вчений стверджує, що від вірусів можуть постраждати не тільки мікрочіпи, але й більш складні види електронних імплантатів - наприклад, кардіостимулятори, і тому закликав виробників електроніки вжити заходів щодо їх захисту.

Проблемою безпеки електронних імплантатів потурбувалися і в Microsoft. Дослідники з Microsoft запропонували захищати кардіостимулятори паролем. Щоб лікарі змогли вчасно отримати доступ до пристрою, пароль має бути витатуйований на тілі пацієнта.

Зазаначимо, підшкірні мікрочіпи використовуються в якості заміни електронної карти-перепустки або для захисту мобільних пристроїв.

Читайте також:

У Японії придумали браслетний комп'ютер

Молдова обігнала Японію за швидкістю доступу в Інтернет

У Болгарії заборонили телефонний номер, власники якого не доживали до 50 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: