У Великобританії почалися випробування пристрою для "інтиму на відстані"

Пристрій працює він за допомогою камер, штучного освітлення і, звичайно, комп'ютерів.

У Лондоні і в столиці Шотландії Единбурзі починаються випробування нової технології, спеціально створеної для тих, хто хоче зберігати близькість на відстані.

Представники компанії Distance Lab з шотландського містечка Мора переконані: їх пристрій, що отримав назву Mutsugoto, дозволяє домогтися більш тісних відносин, ніж електронна пошта, телефон або текстові повідомлення, повідомляє британська телерадіокорпорація BBC.

Апарат, у створенні якого брав участь художник Томоко Хаясі, розроблявся протягом останніх двох років. Працює він за допомогою камер, штучного освітлення і, звичайно, комп'ютерів.

Один з закоханих одягає особливі кільця, які активуються дотиком; спеціальна камера фіксує його рухи, а комп'ютер трансформує їх у пучки світла, за допомогою яких ця людина проектується на ліжку - або прямо на тілі - партнера, який при цьому може знаходитися як завгодно далеко.

Демонстрація пристрою пройде в ці вихідні в Единбурзі на фестивалі мистецтв, а потім Mutsugoto буде тестуватися в декількох містах континентальної Європи. Випробування повинні завершитися до вересня.

Ще одна сфера, в якій працює Distance Lab, - так звана телемедицина, то є дистанційне лікування, - технології, які допомагають пацієнтам на відстані. Зараз, за словами доктора Агаманоліса, його лабораторія працює над трьома великими телемедичними проектами.

Ведуться тут розробки і в області інтерактивної комп'ютерної гри, учасник якої зможе битися з зображенням супротивника (в натуральну величину) - при тому, що сам цей противник може бути на іншому кінці світу. Прототип цієї гри вже створено; в ньому люди б'ються з силуетом, що проектуються на матрац.

Читайте також:

В Шотландії винайшли секс на відстані для розлучених пар

Американський дослідник відправив інтернет-повідомлення силою думки

Російському Інтернет-ЗМІ загрожує закриття за "екстремістські" коментарі

Японці створили гнучкий мобільник, який заряджається від рук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: