У Великобританії відкрився педальний кінотеатр

10 велосипедистів весь день працювали ногами, щоб забезпечити перегляд фільмів і освітлення в залі. Так приверталася увага до глобального потепління.

У Ліверпулі на один день з'явився педальний кінотеатр, повідомляє газета. Ця подія була покликана привернути увагу до проблеми глобального потепління.

В рамках акції в спеціальному тенті були встановлені модифіковані велосипеди, які були підключені до генераторів електричного струму. Кручення педалей цих велосипедів, таким чином, давало енергію проектору, який демонстрував фільм, і освітленню.

В цілому за раз в кінотеатрі могли знаходитися до 10 "велосипедистів", які спільно виробляли до 600 ватів електроенергії. При цьому в кінотеатрі була інтерактивна система, яка повідомляла учасників, наскільки добре вони крутять педалі. Коли енергії виявлялося недостатньо, в кінотеатрі мінялося освітлення.

Акція продовжувалася протягом цілого дня. В основному учасникам заходу показували короткометражні фільми.
Нагадаємо, зовсім недавно британець Філ Брідж створив перший в світі робочий прототип картонного велосипеда.

Засіб пересування майже цілком зроблений з паперу за винятком деяких деталей, наприклад, гумових шин. Окрім дешевизни велосипед відрізняє екологічність.

Читайте також:

В німецьких борделях запровадять знижки для велосипедистів

Китаєць створив велосипед з трикутними колесами

Найдорожчий в світі велосипед шукає власника

Безпечний велосипед винайшли у Вінниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: