Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У рибі для суші за сорок років стало у сотні разів більше паразитів

Всередині людини черв'як вмирає, але в результаті цього виникає імунна відповідь, що може викликати нудоту, блювоту і діарею.

Сьогодні у рибі в 283 рази більше паразитичних черв'яків, ніж 40 років тому. Черви анізакіди можуть заражати різну морську рибу, кальмарів, а також морських ссавців, як кити і дельфіни, і можуть бути в рибі, що використовується для приготування суші.

Про це пише New Scientist.

Челсі Вуд з Вашингтонського університету в США і її колеги проаналізували чисельність анізакід в період між 1978 і 2015 роками. Команда зібрала дані про середню кількість паразитів на рибу з 123 досліджень, зокрема у 56 778 риб 215 різних видів – і виявив 283-разове збільшення за майже 40 років.

Анізакіди починають свій життєвий цикл в кишечнику морських ссавців, виділяються через їхні фекалії, а потім заражають рибу, дрібних ракоподібних або криля на личинковій стадії.

"Якщо їх з'їсть риба, вони утворюють кисту в м'язовій тканині цієї риби", - говорить Вуд. Коли рибу з'їдає морський ссавець, життєвий цикл починається знову.

Люди можуть також заразитися цими паразитичними черв'яками, споживаючи заражену рибу – сиру, копчену або неправильно заморожену.

"Коли вони потрапляють до кишечника людини, це дуже розчаровує хробака. Там вони не зможуть завершити свій життєвий цикл", - говорить Вуд.

Всередині людини черв'як вмирає, але в результаті цього виникає імунна відповідь, що може викликати нудоту, блювоту і діарею.

Втім споживачі риби не слід занадто турбуватися. За словами Вуд, професійні кухарі вміють помічати і видаляти цих черв'яків. "Я все ще їм суші весь час", - каже вона.

Причина збільшення чисельності цих черв'яків незрозуміла, але Вуд говорить, що це може бути пов'язано зі зростанням чисельності морських ссавців з 1970-х років, після введення захисту від полювання. За її словами, потепління морів може також збільшити швидкість розмноження паразитів.

"Ми хочемо постаратися звести до мінімуму кількість черв'яків, з якими люди стикаються під час свого суші-вечора", - говорить Вуд і додає, що у майбутньому це стане складніше.

Нагадаємо, разом із усією природою навесні активізуються кліщі - переносники цілої низки небезпечних недуг, як от порушення функцій нервової системи, артрити, запалення та навіть хвороба Лайма. Як вберегти себе і своїх домашніх улюбленців від кліщів - читайте за посиланням.

Відео Обережно, суші: у Києві і досі працює заклад, де масово труяться людей

Менш ніж за рік в одному і тому ж закладі харчування в Києві зафіксували третій випадок масового отруєння суші. Троє людей госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією. "Сніданок" розшукував постраждалих та з'ясовував причини. 

Обережно, суші: у Києві і досі працює заклад, де масово труяться людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції