У "ВКонтакте" розповіли, які дані користувачів соцмережі продає хакер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Логіни та паролі юзерів, які виставили на продаж, були зламані ще у 2011. 

База даних із 100 мільйонів акаунтів "ВКонтакте", яку намагається продати хакер, була зібрана п'ять років тому, а нових зламів сторінок не було.

Про це прес-секретар "ВКонтакте" Євген Красніков розповів російському виданню РБК.

За його словами, хакер намагається продати логіни та паролі до акаунтів, які шахраї збирали ще у 2011-2012 роках. Користувачам соціальної мережі тоді примусово змінювали дані для входу.

"Зламу бази даних "ВКонтакте" не було, йдеться про стару базі логінів і паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 до 2012 року. Всім згаданим в ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово", - наголосив Красніков.

Він додав, що юзерам із міркувань безпеки власних даних не слід встановлювати неперевірені програми на свої гаджети та порадив відмовитися від простих паролів.

"У профілактичних цілях ми б хотіли ще нагадати користувачам "ВКонтакте" про неприпустимість встановлення неперевіреного ПО на свої пристрої, можливості вибрати двофакторну аутентифікацію в налаштуваннях облікового запису, а також застерегти їх від використання простих паролів, що легко підбираються", - додав він.

Нагадаємо, 5 червня видання Motherboard повідомило,  хакер під ніком Peace виставив на продаж базу даних більш ніж 100 мільйонів облікових записів "ВКонтакте". За них він запросив один біткойн (близько 570 долларів). В базі міститься інформація про 100544934 облікових записів, включаючи імена, прізвища, email, номери телефонів і паролі користувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції