У власників доменів в Рунеті перевірять паспорти

У першу чергу нові правила торкнуться доменів, зареєстрованих до 1 жовтня 2009 року.

З 1 квітня 2010 доменні імена в Рунеті, власники яких при реєстрації не підтвердили свою особистість за допомогою паспорта, отримають статус "unverified" ("неперевірені").

Такий статус переводить домени в розряд "безгоспних" і дозволяє реєстраторам скасувати їх делегування в найкоротші терміни. Зокрема, власникові варто підтвердити свої права на домен протягом двох місяців після отримання статусу "unverified".

Реєстратор має право запросити від власника домену особисті дані навіть після перевірки домену. Однак у випадку виникнення конфлікту на підтвердження особи у господарів домену зі статусом "verified" ("перевірений") буде десять днів, а "unverified" - всього три.

У першу чергу нові правила, затверджені в липні 2009 року, торкнуться доменів, зареєстрованих до 1 жовтня 2009 року. Домени, зареєстровані пізніше, вже пройшли ідентифікацію. Передбачається, що перевірка займе дуже багато часу у кіберсквотерів, що реєструють на себе тисячі доменів. У результаті введення в дію нових правил делегування частини їх доменів може бути призупинено.

Варто відзначити, що кілька років тому реєстрація доменів також проводилася тільки при пред'явленні паспорта. Пізніше цю систему спростили, так як вона приводила до серйозних затримок процедури реєстрації. У 2009 році було вирішено повернути стару схему.

Читайте також:

Один з найдорожчих доменів світу Sex.com виставили на продаж

Російський депутат продав домен maidan.ru за 1500 доларів

За домен .ua почалася війна ціною в 25 млн грн

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: