У WhatsApp знайшли вразливість. Хакери могли стежити майже за всіма користувачами месенджера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомий месенджер мав ваду, яка дозволила встановлювати на пристрої шпигунське ПЗ.

Серйозна проблема в системі безпеки WhatsApp дозволяла хакерам встановлювати на телефонах шкідливу програму для стеження за користувачами, визнав власник одного з найпопулярніших месенджерів Facebook.

Про це пише BBC.

Проблему в системі безпеки виявив сам WhatsApp близько 10 днів тому, після чого компанія проінформувала американські правоохоронні органи і експертів з безпеки.

Суть атаки полягала в такому: на телефон користувача надходить голосовий дзвінок. Навіть якщо користувач дзвінок не приймав, на телефон жертви все одно встановлювалася шкідлива програма, що дозволяє відстежувати пересування власника за допомогою камери і мікрофона смартфона. При цьому сама інформація про дзвінок могла і зовсім зникнути з пам'яті пристрою, пише британська газета Financial Times, перша повідомила про уразливість месенджера.

За інформацією видання, шпигунську програму розробила ізраїльська фірма NSO Group, яку іноді називають "торговцями кіберзброєю". В основному свою продукцію фірма продає західним і близькосхідним спецслужбам і урядам.

WhatsApp виправила уразливість і рекомендувала всім користувачам оновити додаток до останньої версії.

Нагадаємо, у жовтні 2018 у WhatsApp виявили вразливість, яка дозволяла хакерам перехоплювати контроль над акаунтами користувачів, коли вони відповідали на вхідний відеодзвінок.

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції