У Windows 7 знайшли "дірку" для DoS-атак

На комп'ютери, обладнані Windows 7, можна здійснити DoS-атаку чезез локальну мережу чи інтернет, направивши сформований спеціальним чином пакет даних.

У новій операційній системі Windows 7 та серверній програмній платформі Windows Server 2008 R2 виявлено досить серйозну вразливість.

Проблема пов'язана з особливостями реалізації протоколу Server Message Block (SMB), який слугує для видаленого доступу до файлів, принтерів та інших мережевих ресурсів, а також для міжпроцесорної взаємодії. Експлуатуючи цю "дірку", зловмисники можуть організувати DoS-атаку на комп'ютер.

Здійснити напад можна або через локальну мережу, або через інтернет, направивши на машину жертви сформований спеціальним чином пакет даних. "Латки" для вразливості поки що немає. Представники Microsoft заявили, що вже займаються вивченням проблеми. У компанії підкреслили, що практичних випадків експлуатації недоліку не зафіксовано.

Про наявність вразливості у Windows 7 стало відомо буквально наступного дня після випуску чергової порції "латочок" для MS-продуктів. У минулий вівторок Microsoft виклала патчі для небезпечних "дірок" в операційних системах Windows різних версій і офісних додатках; викачати апдейти можна через служби Windows Update, Microsoft Update і вбудовані в Windows засоби автоматичного оновлення.

Читайте також:

IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

Покупці Windows 7 зіткнулися з проблемами при налаштуваннях

Microsoft звинуватили у шпіонажі за користувачами

Тестери знайшли у Windows 7 дві тисячі помилок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: