У Windows 7 знайшли критичну помилку

Через неконтрольований витік пам`яті вихід фінальної версії ОС може бути відкладено на невизначений термін.

Помилка у Windows 7
Компьюлента
Неконтрольований витік пам'яті в Windows 7 RTM
У новій операційній системі Windows 7 знайдена критична помилка неконтрольованого витоку пам'яті.

На думку експертів, вона може привести або до перенесення дати випуску фінальної версії нової операційної системи, або до негайного випуску "латочки".

Для відтворення помилки досить відкрити вікно командного процесора CMD.com і запустити перевірку жорсткого диска утилітою CHKDSK <літера диска:> /r.

Спостерігати неконтрольований витік пам'яті можна в Диспетчері завдань (відкривається комбінацією Ctrl+Shift+Esc): процес chkdsk.exe почне споживати все більше і більше ресурсів. У результаті або зупиниться перевірка диска, зависнувши у момент досягнення 90% від загального об'єму пам'яті в системі, або станеться критичний збій роботи комп'ютера з виведенням "синього екрану смерті" (BSOD).

Проблема спостерігається при запуску CHKDSK на вторинному (що немає завантажувальним) жорсткому диску. Помилка виявлена в 32- і 64-розрядних редакціях Windows 7 RTM.

Причина проблеми полягає в некоректній роботі стека драйверів файлової системи NTFS.

Стівен Сінофські, президент підрозділу Windows в Microsoft, спробував заспокоїти громадськість, схвильовану повідомленням про критичну помилку в новій операційній системі, що призводить до збою роботи при виконанні настільки простої операції, як перевірка диска на наявність помилок.

За його словами, корпорація вже почала проведення тестів навантажень на 40 різних платформах з метою відтворення помилки.

Читайте також:

В Україні з 2010 року хочуть ввести податок на Інтернет

Windows 7 пройшов фінальні випробування

Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Microsoft оснащуватиме Windows кількома веб-браузерами на вибір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: