У Японії для спостереження за офісами винайшли "літаючий аватар" боса

Пристрій являє собою невеликий, шириною близько 1 м, дирижабль, який переміщується у повітрі за допомогою пропелерів і дистанційно управляється начальником.

У Японії інженерами компанії Sony винайдено пристрій для віддаленого управління офісними працівниками, неофіційно названий "літаючим аватаром".

Пристрій являє собою невеликий, шириною близько 1 м, дирижабль, який переміщується у повітрі за допомогою пропелерів і дистанційно управляється начальником за допомогою вебкамери і бездротового зв'язку.

За допомогою пристрою боси компаній зможуть не тільки стежити за обстановкою у офісах, але і спроектувати власний портрет на поверхню балона, забезпечивши таким чином "ефект присутності".Як повідомляється, проекти подібної "дистанційної присутності" в офісах розробляються вже давно. Зокрема,  американською компанією Anybots було створено робота - пристрій на колесах, що нагадує трохи модернізованого персонажа мультфільму "ВАЛЛ-І ".

Однак перевага "літаючого аватара" в тому, що для нього немає ніяких перешкод. Він пересувається у повітрі, таким чином, йому не заважають сходи, які поки що важко подолати роботам.

Читайте також:

Вчені винайшли велосипед, який не падає

Створено дзеркало, яке вимірює температуру тіла людини через відображення

Швейцарські вчені розробили установку, здатну викликати дощ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: