Апарат відправили в Космос, аби той фіксував діяльність астронавтів на станції.

Японська космічна агенція оприлюднила перші фото, зроблені безпілотним дроном на Міжнародній космічній станції (МКС), повідомляє "BBC".

Апарат відправили на станцію для того, щоби він фіксував роботу тамтешніх астронавтів. Завдяки Internal Ball Camera відтепер можна зазирнути за лаштунки буднів на МКС. Досі астронавти фільмували роботу та експерименти власноруч. Нині ж, як запевняють в космічній агенції, це "займає лише 10% їхнього робочого часу".

Дрон може рухатися в безгравітаційному просторі, а керувати ним можна із Землі. Фото в режимі реального часу отримуватимуть диспетчери і в такий спосіб перевірятимуть роботу астронавтів.

Японська агенція аерокосмічних досліджень (JAXA) раніше заявляла, що дрон доставлять на МКС наприкінці червня. Лише зараз фото та відео оприлюднили. Представники агенції повідомили, що апарат може рухатися "де завгодно в будь-який час завдяки можливості автономного польоту та фіксації зображень під будь-яким кутом".

Раніше повідомлялося, що запуск китайської важкої ракети-носія "Чанчжен-5 Y2" провалився. Вона мала вивести на орбіту супутник зв'язку "Шицзянь-18", але під час старту виникли певні проблеми. 

Залиште свій коментар