У Японії придумали браслетний комп'ютер

Пристрій під назвою Nextep Computer оснащений гнучким сенсорним екраном на органічних світлодіодах. У ньому вбудований голографічний проектор.

Дизайнер Хіромі Кірікі з Японії розробила концепцію браслетного комп'ютерів Sony, який може з'явитися приблизно через 10 років.

Пристрій під назвою Nextep Computer оснащений гнучким сенсорним екраном на органічних світлодіодах. У ньому вбудований голографічний проектор, а також висувна сенсорна клавіатура. Передбачається, що Nextep Computer буде орієнтований на спілкування в соціальних мережах.

Це далеко не перша ідея подібного браслетного пристрою. Ще у 2008 Nokia продемонструвала концепт пристрою Morph, яке, як вони вважали, може з'явитися до 2015 року. Завдяки електронним нанотехнологіям Morph повинен міняти свою форму. Крім того, напівпрозорий браслет можна розтягувати. У Morph повинна бути сенсорна поверхня, причому намальовані елементи управління стають рельєфними.

На початку 2010 року свій концепт браслетного мобільного представив Samsung. Пристрій, за задумом дизайнера Еріка Кемпбелла, оснащений сенсорним екраном на органічних світлодіодах і цифровою клавіатурою. При виробництві використовуються гнучкі електронні компоненти, а сам пристрій є ударостійким, що дозволяє запропонувати його спортсменам.

Читайте також:

Вчені працюють над створенням комп'ютера, що імітує котячий мозок

Microsoft збирається ділити комп'ютери в Інтернеті за чистотою

Канадці замінили комп'ютерну мишу рукавичкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: