Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії робот-гуманоїд вступив до середньої школи

Робот розмовляє не лише японською, але і англійською мовою, та вміє розрізняти емоції людей

У японській префектурі Фукусіма до середньої школи міста Васеда вступив робот-гуманоїд Pepper. Це вперше у світі робот буде навчатися разом із дітьми, пише "ТАСС".

На церемонії прийняття робота до лав школярів, учнів закликали максимально спілкуватися із роботом. Адже він вміє розмовляти. Сам робот пообіцяв старанно навчатися, додавши, що "ніколи не думав, що навчатиметься у людській школі".

У зв'язку з тим, що гуманоїд вміє розмовляти не лише японською, а й англійською мовою, його планують використовувати на уроках іноземної.

Розробники робота запевняють, що він може розпізнавати низку людських емоцій, таких як радість, сум, дратівливість, хвилювання та страх. Окрім того він також може жартувати та утішати свого господаря, якщо той засмучений.

У Японії влада заохочує розвиток та розробку таких машин та сподівається зайняти світове лідерство з виробництва роботів, як окремої галузі економіки.

Минулого року, модель робота Pepper, який розроблений переважно для обслуговування клієнтів в банку, розкупили за хвилину. При цьому ціна машини становила $ 1,9 тисячі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції