У Японії розроблена система проти викачування піратських файлів

Система, яка запобігає нелегальному прослухуванню музики, буде запущена в 2010 році. Встановлювати її будуть на мобільних телефонах.

Міністерство з адміністративних справ і комунікацій Японії спільно з декількома приватними компаніями розробило першу в світі систему, що запобігає викачуванню з Інтернету на мобільні телефони піратських музичних файлів.

Запущена вона буде в 2010 фінансовому році.

Спеціальна програма, встановлена на телефоні, перевірятиме всі музичні файли, що скачали з мережі.

Якщо якийсь з них виявиться нелегальною копією, то користувач побачить на екрані мобільника застережливе повідомлення. У разі ж, якщо він продовжить викачувати піратські файли, система заблокує їх: власник телефону не зможе послухати музику.

Японський ринок поширення музики в Інтернеті - найбільший в світі. Його щорічний об'єм складає понад 100 млрд ієн /більше 1 млрд доларів/. При цьому більшість користувачів викачують останні альбоми своїх улюблених виконавців саме за допомогою мобільного телефону. У зв'язку з цим звукозаписні компанії відчувають велике занепокоєння із-за діяльності піратів, що відкривають мережеві портали, де можна безкоштовно викачати практично будь-яку композицію.

Згідно статистиці міністерства, щороку в Японії нелегально викачують близько 400 млн музичних файлів, що на 70 млн перевершує об'єм легальних закачувань. Кожне закачування обходиться законослухняному користувачеві приблизно в 300 ієн /близько 0,3 долара/. Таким чином, звукозаписна індустрія терпить колосальні збитки.

Читайте також:

Російські школярі скачували з Інтернету порно в рамках проекту "Освіта"

Хакери зірвали оголошення результатів тестування з української мови

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Турецькі хакери проникли в Пентагон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: