Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії створили "робота-бога" – він став проповідником у буддійському храмі

Він має привабити до вчення молодь.

На сході міста Кіото у буддійському храмі Кодай-дзі, якому понад 400 років, встановили робота, який простими словами розповідає відвідувачам про буддизм.

Про це пише Daily Mail.

Робота створили за образом японської богині Каннон – втілення бодхісатви Авалокітешвари. Вона здобула популярність у Японії разом з буддійським віровченням, що прийшло до країни з Китаю.

Творці андроїда впевнені, що він допоможе людям більше дізнатися про буддизм і привабити до вчення молодь. Крім цього, всі мантри, які робот читає, супроводжуються субтитрами китайською та англійською мовами. Це стане в нагоді для туристів, які відвідують храм.

Робот обійшовся храму у близько 25 млн гривень. В оці у проповідника-андроїда відеокамера, аби помічати присутніх і створювати ефект зорового контакту.

Нагадаємо, у Китаї показали першого віртуального ведучого зі штучним інтелектом. Як запевняють творці, він може зачитувати текст, як професійний диктор. Окрім цього, новий "телеведучий" може працювати цілодобово, а тому здатен суттєво знизити витрати, які йдуть на створення новинних випусків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції