У Японії випустять кондиціонери з голосовим управлінням

Японська компанія Toshiba готує до випуску кондиціонери, якими можна буде керувати за допомогою голосових команд.

У Японіїї випустять серію кондиціонерів, курувати якими можна буде за допомогою голосових команд.

У лінійку увійшло 13 моделей. У комплекті з кожною з них буде поставлятися голосової датчик, який кріпиться на стіну в приміщенні. Датчик здатний розпізнавати 21 команду на японській мові - наприклад, "таймер", "старт", "стоп", "обігрів", "режим енергозбереження". Команди передаються на кондиціонер інфрачервоним зв'язком.

Щоб включити режим розпізнавання голосу, користувачеві потрібно буде хлопнути в долоні або натиснути кнопку початку на голосовому датчику. Повідомляється, що датчик можна буде використовувати для керування не тільки кондиціонером, але й іншою технікою Toshiba - зокрема, телевізорами.

Toshiba вказує, що голосове керування може стане в нагоді, якщо обидві руки користувача зайняті або якщо він не може відшукати пульт управління.

Кондиціонери надійдуть у продаж в Японії в листопаді 2011 року. Ціна на них поки не розголошується; також невідомо, чи планує компанія поставляти їх в інші країни.

Нагадаємо, раніше Компанія Toshiba представила перші у світі 3D-телевізори для споживчого ринку, для перегляду стереоскопічного зображення на яких не потрібні спеціальні окуляри.

Читайте також:

Toshiba випустила перший 3D-ноутбук без окулярів

Toshiba представила перші 3D-телевізори, які не потребують окулярів

Представлений ноутбук з подвійним сенсорним екраном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: