У Юпітер врізалося невідоме небесне тіло

У момент зустрічі планети-гіганта з об'єктом у південній півкулі Юпітера з'явився білий спалах.

У ніч з 3 на 4 червня в Юпітер врізалося невідоме небесне тіло, повідомляється на порталі SpaceWeather.com. Зіткнення сталося о 23:31 за київським часом.

У момент зустрічі планети-гіганта з об'єктом у південній півкулі Юпітера з'явився білий спалах. Поки астрономи не можуть сказати, що саме врізалося в планету. Після цього "події" безліч фахівців залишили свої звичайні роботи та спостерігають Юпітер.

Два астронома-аматора - Ентоні Уезлі і Крістофер Гоу, які постійно спостерігають за Юпітером, першими повідомили про зіткнення і зуміли отримати фотографії цієї події і навіть змонтувати з них невелике відео.

Це вже другий випадок падіння на Юпітер космічних об'єктів трохи менше ніж за рік - 19 липня 2009 року на планету впав астероїд. Астрономи не бачили сам момент падіння, тому що в цей час Юпітер був повернутий до Землі іншою стороною. Від зіткнення планети з тоді ще невідомим об'єктом на ній залишилося велика чорна пляма. Згодом на його характеристиках астрономи визначили, що об'єкт був саме астероїдом, а не кометою.

Читайте також:

Загадково зникло одне з кілець Юпітера

У Юпітера з'явилося нове кільце

НАСА виявила у Сонячній системі "планету смерті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: