У "загубленому світі" Папуа - Нової Гвінеї відкрили 200 нових видів

Дві наукові експедиції дослідили хребет Наканаї на острові Нова Британія і хребет Мюллера на Новій Гвінеї. Знайдено 200 нових видів тварин і рослин.

Загублений світ у Папуа_9
National Geographic
Коник з рожевими очима Phaneropterinae роду Caedicia
Учасники двох наукових експедицій знайшли у важкодоступних районах Папуа – Нової Гвінеї 200 досі невідомих науці видів тварин і рослин.

Експедиції були організовані минулого року Інститутом біологічних досліджень Папуа - Нової Гвінеї та некомерційними організаціями Conservation International і A Rocha International.

Дослідники піднялися на хребет Наканаї на острові Нова Британія, а потім – на хребет Мюллера на Новій Гвінеї. Про цю дику, порослу лісом територію, раніше майже нічого не було відомо.

"Опинившись у Папуа, ви можете піти куди завгодно - і напевно знайдете який-небудь новий або погано вивчений вид", - зауважив керівник наукової групи Стівен Річардс.

Всього за два місяці роботи вчені зібрали дані про 24 нові види жаб, двох невідомих ссавців, 9 рослин, трохи менше ніж про 100 комах (мурашок, бабок, коників) і приблизно про сотню павуків.

Один з двох ссавців - миша з білим кінчиком хвоста, спіймана на висоті 1590 метрів над рівнем моря, - стала першим представником нового роду.

Серед нових видів біологи особливо виділили жабу з довгим хоботом (завбільшки з ніготь), а також яскраво-зеленого коника з рожевими очима.

Також сподобався науковцям незвичайного виду крилан з роду Nyctimene, якого за його зовнішність навіть охрестили "Майстер Йода". Він уже зустрічався вченим раніше, але назви поки не отримав.

Нагадаємо, нещодавно на розташованому на захід від Нової Гвінеї острові Калімантан (Борнео) вчені вперше класифікували жабу розміром з горошину.

Самці нового виду Microhyla nepenthicola, названого так на честь рослини, на якій вони живуть, мають розміри від 10,6 до 12,8 міліметра, і виявити їх можна лише на заході сонця, коли вони видають різкі крики.

Читайте також:

Учені виявили високогірне поселення людей, якому 50 тисяч років

На Борнео знайшли жабу розміром з горошину

У лісах Африки знайшли міні-слона розміром з кішку

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: