У Землі не вистачило грошей на пошук інопланетян

Проект SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence - пошук позаземного розуму), який займається пошуком сигналів від представників інших цивілізацій, залишився без фінансування.

Робота масиву радіотелескопів Аллена, які шукають в космічному просторі сигнали від позаземних цивілізацій, припинена через брак коштів, так як проект SETI, який курирував спостереження телескопів, позбувся практично всіх джерел фінансування.

Про це виконавчий директор інституту SETI Том Пірсон повідомив у листі до спонсорів.

Проект SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence - пошуки позаземного розуму) займається пошуком сигналів від представників інших цивілізацій. Його "серцем" є масив радіотелескопів Аллена, що складається з 42 "тарілок" (хоча спочатку планувалося, що їх буде 350).

Телескопи почали роботу в жовтні 2007 року. Гроші на їхнє створення виділив один із засновників компанії Microsoft Пол Аллен.

Другим учасником проекту, який відповідав за роботу телескопів та аналіз зібраних ними даних, є радіоастрономічна лабораторія Каліфорнійського університету в Берклі.

Один з основних грантодавців лабораторії - це Національний науковий фонд США, який скоротив розмір фінансування в десять разів. Крім того, менше грошей було виділено на проект з бюджету штату Каліфорнія.

Подальші перспективи SETI залишаються неясними. На сайті інституту вивішений заклик про фінансову допомогу, але поки ніхто з можливих спонсорів не висловив бажання підтримати проект.

Читайте також:

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Учені: людина приречена на самотність у Всесвіті

NASA знайшло в метеориті залишки позаземного життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: