У ЖЖ з'явилася профспілка блогерів

Профспілка повинна стати вільним об'єднанням російськомовних користувачів Мережі. Вона відстоюватиме права і свободи блогерів

Блогер Олег Козирєв 27 листопада опублікував у своєму ЖЖ маніфест про створення профспілки блогерів Росії. За задумом автора, профспілка повинна стати вільним об'єднанням російськомовних користувачів Мережі. Вона відстоюватиме права і свободи блогерів, але при цьому залишиться політично незалежною.

У маніфесті вказується на сім свобод блогера: слова, підприємницької діяльності, поширення інформації, авторства, творчого самовираження, збереження контенту, а також зборів. Профспілка покликана захищати від порушення цих прав усіх російськомовних блогерів, включаючи творців подкастів, відеороликів і фотогалерей. Першою акцією профспілки стала вимога звільнити журналіста і блогера Ірека Муртазіна.

Постійного членства в новому профспілці не передбачається, а блогерам, які зараховують себе до учасників союзу, дозволяється підтримувати лише частину пунктів маніфесту. Для бажаючих брати участь в роботі профспілки блогер створив спеціальне співтовариство.

Олег Козирєв також оголосив, що займеться відстеженням справ проти блогерів і збором інформації про розвиток подій. Крім того, він має намір відслідковувати законодавчі ініціативи щодо блогерів, вести архів листування з громадськими та політичними організаціями, налагодити контакти із засобами масової інформації.

Нагадаємо, проти відомого блогера та художника Олександра Володарського у Києві порушено кримінальну справу за статтею "хуліганство". Радикал повністю оголеним імітував статевий акт просто під стінами Верховної ради.

Акція була присвячена діяльності в Україні Національної експертної комісії з питань суспільної моралі.

Читайте також:

За імітацію сексу під ВР блогеру загрожує 4 роки в'язниці

Блогера вперше запросили висвітлити подію з Мєдвєдєвим

В'єтнамського журналіста звільнили за критику СРСР в особистому блозі

 

Залиште свій коментар