Учені довели, що алкоголь продовжує життя

Американські учені стверджують, що вживання алкоголю продовжує життя. Однак наголошують, що спиртне має й деякі недоліки.

Учені знайшли свідчення того, що алкоголь нібито може бути корисним для здоров'я. Згідно з результатами дослідження, проведеного в США, вживання спиртного продовжує життя.

Вчені з Техаського університету протягом 20 років вели спостереження за майже 2 тисячами добровольців, вік яких на початку цього періоду становив 55 до 65 років.

У результаті було встановлено, що люди, які п'ють у відносно розумних розмірах, жили значно довше, ніж непитущі. Навіть ті, хто випивав більше 200 грамів міцних напоїв у день, пережили тих, хто не брав в рот ні краплі.

Яскравим прикладом любителя випити і при цьому абсолютно здорову людину можна навести Вінстона Черчіля.

Коли його питали про те, як йому вдається зберегти таку гарну форму, то напівжартома Черчілль відповів, що серед усіх його правил є два непорушних: ніколи не запізнюватися на обід і завжди пити вірменський коньяк.

Разом з тим, автори цьогорічного дослідження не роблять висновку, що алкоголь однозначно подовжує життя і взагалі корисний. Вони наголошують, що вживання спиртного має свої недоліки, а саме негативно впливає на життєво важливі органи людини.

Нагадаємо, за висновками дослідження британських вчених, алкоголь більш небезпечний для людей, ніж наркотики.

Читайте також:

Алкоголь більш небезпечний для людей і суспільства, ніж наркотики

Учені знайшли ген, який викликає відразу до алкоголю

Учені б'ють на сполох: алкоголь викликає рак горла і рота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: