Учені довели, що Туринська плащаниця заплямована кров'ю жертви тортур

Питання автентичності артефакту понад сто років не давало спокою вченим.

Учені опублікували нові результати дослідження щодо слідів крові на Туринській плащаниці.

Зокрема, питання автентичності артефакту понад сто років не давало спокою вченим, пише Metro. Дехто вважав, що у тканину дійсно загорнули тіло мертвої людини, у той час як інші говорили про сліди крові, як підробку у часи середньовіччя.

Вчені з'ясували, що тканина плащаниці містить наночастинки креатиніну з елементами пошкодженого мінералу феригідриту, властивого феритину - білка, за допомогою якого в організмі запасається залізо.

За словами професора Джуліо Фанти з Університету Падуї, цей факт показав, що "своєрідна структура, розмір і розподіл наночастинок не можуть бути артефактами, які наносяться протягом століть на плащаницю".

Своєю чергою, Ельвіо Карліно заявив, що висновок вчених заснований на "результатах атомно-силової мікроскопії та посилається на недавні медичні дослідження пацієнтів, які страждали від сильних політравм та тортур".

Зауважимо, що Туринська плащаниця - це шматок тканини, у яку, як вважається, було загорнуте тіло Ісуса Христа після смерті.

Нагадаємо, раніше пастор з церкви "Ісуса Христа Святих Останніх Днів" Джонатан Мтетва загинув, намагаючись продемонструвати біблійне диво на річці Крокодил у Зімбабве. 

Залиште свій коментар