Учені перетворили скло автомобіля на тачскрін

Фахівці європейської філії Toyota і Копенгагенського інституту інтерактивного дизайну розробили технологію Window to the World (вікно в світ).

Учені перетворили бічне скло автомобіля на тачскрін за допомогою технології Window to the World (вікно в світ), котра є системою доповненої реальності.

Якщо заднє бічне скло машини оснастити прозорим сенсорним екраном, на ньому можна буде малювати, а, провівши великим і вказівним пальцями в протилежні боки, збільшити зображення частини пейзажу за вікном.

Якщо тицьнути в лівий нижній кут вікна, з'являється меню, звідки можна викликати визначник відстаней до найближчого будинку або дерева, або програму розпізнавання й перекладу на іноземну мову назв навколишніх об'єктів.

Ця розробка розрахована на дітей, яким зазвичай не дуже комфортно під час тривалої поїздки.

Наразі Window to the World існує у вигляді концепції, і поки не відомо, чи буде вона користуватися популярністю в цільової аудиторії.

Нагадаємо, у США випущений планшет LeapPad Explorer. Пристрій призначений для дітей віком від чотирьох років до дев'яти років, повідомляється на сайті виробника. На планшеті можна запускати навчальні ігри та програми. Серед них є програми для навчання читанню та письму , інтерактивні розмальовки, музичні програми і програми для навчання основам здорового способу життя.

Читайте також:

Представлено голографічний телевізор майбутнього

IBM визначила 5 технологій, які змінять світ у найближчі 5 років

Запущено перший суперкомп'ютер без жодного жорсткого диска

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: