Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені попередили офісних працівників про великий ризик отримати серцево-судинні захворювання

Також не лише офісна робота загрожує нашому серцю, а й спека.

Останнє дослідження вчених із Британії показало, що люди, які багато працюють та сидять в офісі, в групі ризику отримати серцево-судинні захворювання.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Під час десятирічного спостереження науковці з'ясували, що 13 осіб із 1000 які працюють до 40 годин на тиждень перенесуть серцево-судинне захворювання. А от серед людей, які працюють понад 55 годин на тиждень, серцево-судинне захворювання перенесе 18 осіб з тисячі.

Також не лише офісна робота загрожує нашому серцю, а й спека. Влітку серцеві напади трапляються частіше. В Україні щороку через серцево-судинні захворювання помирає 6 із 10 людей.

Відео Влітку серцеві напади трапляються частіше

За минулий рік близько 160 тисяч українців пішли із життя через проблеми з серцем. Це один із найвищих показників в Європі. 

Вже за температури плюс 25 градусів наше серце працює швидше. Чим вища температура повітря, тим більше навантаження на нього. Серцевий напад - одна з найпоширеніших причин смертності людей у світі. Він виникає через блокування тромбами та бляшками припливу крові до серцевого м'яза. Серце не отримує достатньої кількості кисню і як наслідок частина його тканин починає відмирати. Якщо не надати допомогу впродовж кількох годин після перших симптомів, можна втратити людину.

Нагадаємо, раніше британські вчені виявили, що кава не лише робить ранки добрими, але й подовжує життя. Вони провели найґрунтовніше в історії дослідження впливу напою на здоров'я. Упродовж 16 років науковці вивчали звички людей у 10 різних країнах Європи. У дослідженні взяли участь півмільйона осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції