Учені порахували, що сексу вже 365 мільйонів років

Вчені визначили, що риби, що удавалися до статевих актів для запліднення, мешкали на планеті приблизно 365 млн років назад.

Австралійські учені виявили окам'янілі рештки древньої риби, яка, як вважають фахівці, є першим видом, що використав для розмноження процедуру внутрішнього запліднення. Простіше кажучи, це був перший представник тваринного світу Землі, який удавався до статевих актів для продовження роду, повідомляє Cybersecurity.ru із посиланням на журнал Nature.

Дослідники пишуть, що усередині останків риби чітко видно сліди заплідненого ембріона. Ембріон має близько 5 см в довжину.

За словами фахівців, до моменту появи цієї риби всі процеси запліднення на планеті були зовнішніми, тобто вони працювали так само, як і у більшості сучасних риб - у відкладену самками ікру самці упроваджували своїх сперматозоїди, після чого починався розвиток зародка, проте відбувалося це поза організмом риб.

"Ці риби є одним з перших прикладів внутрішнього запліднення. Раніше ми чекали, що у цих представників морської фауни будуть примітивніші методи репродукції, коли сперма і яйцеклітина об'єднуються у воді, а не в організмі риби", - говорить один з авторів дослідження Зеріна Йохансон.

За словами Йохансон, риби, що удавалися до статевих актів для запліднення, мешкали на планеті приблизно 365 млн років назад. "На той момент це був найскладніший і найбільш просунутий з еволюційної точки зору механізм продовження роду. Подібне відкриття надзвичайне поважно, оскільки виявити сліди репродуктивної біології в рештках такої давності майже неможливо", - говорить вона.

 

 Читайте також:

На Ямайці заборонили пісні про секс

Для чоловіків, які постраждали від дружин, відкрилися притулки

За зґвалтування в Італії каратимуть довічним ув’язненням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: